Becker Transit 7SL EU Ocena produktu:

od 1179,99 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Becker
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 7 "
  • Mapy: Europa
Oferty (2)
Opis produktu
ASYSTENT W PODRÓŻY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM
Sercem modelu BECKER Transit.7 jest funkcja Truck & Camper Navigation Pro. Uwzględniając jednostkowe parametry twojego pojazdu i specyficzne dane drogowe dla twojej trasy, otrzymasz wygodny dobór trasy dopasowany do twojego pojazdu. Automatycznie unikniesz nieodpowiednich fragmentów drogi dzięki poszerzonej zawartości map.
NAWIGACJA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW
Kalkulacja trasy odbywa się na podstawie informacji o pojeździe: wysokości, szerokości, wagi, danych o przyczepie i przewożonych materiałach niebezpiecznych. Poza danymi pojazdu pod uwagę brane są również atrybuty dróg, m. In.: wysokości mostów i tuneli, a także ograniczenia ruchu i znaki ostrzegawcze przeznaczone dla samochodów ciężarowych i kamperów. Nieodpowiednie fragmenty trasy zostają wykluczone z kalkulacji, zwiększając bezpieczeństwo w trakcie podróży.

Specjalna funkcja dla kamperów: zakazy wjazdu I ograniczenia dla samochodów ciężarowych nie są brane pod uwagę przy kalkulacji trasy. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do celu przy zachowaniu bezpieczeństwa.
TRUCK & CAMPER
W celu konfiguracji twojego planowania trasy w bezpieczny i bezproblemowy sposób funkcja podglądu Truck & Camper ukazuje porównanie drogi stosownej dla twojego pojazdu z drogą charakterystyczną jeszcze przed rozpoczęciem nawigowania. Dodatkowo, możesz sprawdzić jakie nachylenia drogi występują na trasie na diagramie profilu wysokości. Jeżeli nachylenia są zbyt obszerne, możesz wybrać udoskonaloną, bardziej stosownyą dostępną trasę.
POWIADOMIENIA DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I KAMPERÓW
detalowe powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach i ograniczeniach pozwalają na trafną ocenę trasy w każdym momencie. Dzięki czemu kierowca może z wyprzedzeniem zidentyfikować i uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

Oprócz brania pod uwagę ograniczeń ze względu na wysokość, szerokość, długość, i wagę pojazdu i zakazów wjazdu dla samochodów ciężarowych, urządzenie zawiadamia dodatkowo o strefach low-emission zone, w których obowiązują ograniczenie dla pojazdów wydzielających zbyt dużo spalin. Pozwala to na uniknięcie mandatów i spokojną podróż.

BECKER MAGCLICK Szczególną zaletą nowego BECKER Transit.7SL EU jest nowy intensywny uchwyt Becker MagClick. Pozwala on na konkretne mocowanie urządzenia w pojeździe dzięki łącznikom magnetycznym. Urządzenie może być zamontowane i zdemontowane przy pomocy jednego ruchu. Równocześnie magnetyczne styki pozwalają na bezpieczne ładowanie urządzenia. Niewygodne podłączanie kabla ładowarki nie jest już problemem dzięki takiemu rozwiązaniu. Na dodatek, intensywny uchwyt jest wyekwipowany w 4-zaczepowy system Herbert Richter, dzięki czemu jest kompatybilny z wieloma podstawami mocującymi. Daje ci to najlepsze warunki dla stałego mocowania twojego urządzenia nawigacyjnego w pojeździe.

Sprawdzone podczas jazdy atuty Beckera.
BECKER SITUATION SCAN
szanowany Becker Situation Scan proponuje zestaw inteligentnych funkcji wspomagających kierowcę wykorzystanecznymi informacjami i wskazówkami w zależności od sytuacji na drodze i postępów jazdy.

Asystent objazdu: wytycza nową trasę w przypadku pojawienia się utrudnień w ruchu

Asystent zjazdu: w przypadku zjazdu z wyodrębnionej trasy analizuje osiągalne powody i pomaga znaleźć np. Stację benzynową

Asystent parkowania: znajduje parking w pobliżu celu podróży.
ASYSTENT PASA RUCHU PRO 3D
Asystent pasa ruchu Pro 3D przedstawia właściwy pas ruchu w ruchomej animacji kiedy zbliża się konieczność zmiany pasa. Dzięki temu możesz wybrać właściwy pas w odpowiednim czasie.
3D TERRAIN VIEW
Funkcja 3D Terrain View pokazuje profile wysokości i krajobrazu oraz lokalne atrakcje przy trasie w realistycznym widoku 3D na ekranie o wysokiej rozdzielczości.
BORDER ASSISTANT
Gdy podczas podróży zbliżasz się do granicy, Becker SituationScan rozpoznaje ją i w odpowiednim momencie sygnalizuje o ostatniej stacji benzynowej przed jej przekroczeniem. W dodatku podaje informacje o regulacjach prawnych w danym kraju, m. In. O ograniczeniach prędkości i limicie alkoholu we krwi.
OSTRZEŻENIA O LIMICIE prędkośCI
Informacja o dopuszczalnej szybkości jest wyświetlana na ekranie, sygnał dźwiękowy ostrzegający kierowcę o przekroczeniu zaprogramowanego progu (do ustawienia).
MARCO POLO TRAVEL GUIDE
Użytkownicy mogą dodatkowo skorzystać z dołączonego przewodnika MARCO POLO Travel Guide z licznymi informacjami preinstalowanymi w urządzeniu. Zabytki, hotele, kawiarnie - Twoja nawigacja satelitarna stanie się prawdziwym przewodnikiem multimedialnym w trakcie wycieczki po mieście. Odkryj niemało metropolii w Europie z ogromną ilością danych turystycznych, a także niekonwencjonalnych porad Marco Polo.

Przewodnik Marco Polo jest dostępny w języku niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, a także włoskim i obejmuje informacje turystyczne w następujących krajach: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rosja, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, obfita Brytania i Watykan.


BECKER CONNECT BECKER Connect: użytkownik uzyskuje bezpośrednio na urządzeniu pakiet bogatych usług. Do najważniejszych z nich należy zintegrowany Manager Pobierania (Download Manager). Zezwala na on aktualizację map, a także fotoradarów w prosty sposób – bezpośrednio w urządzeniu.(6) Co najszczególniejsze aktualizacji dokonuje się bez konieczności podłączenia do komputera. W dodatku w trasie użytkownik ma dostęp ważnych danych w czasie rzeczywistym (Live Services)(7) w trasie.
W ramach usługi Becker proponuje detalowe i jeszcze szybsze informacje o korkach i natężeniu ruchu na trasie ze wyszczególnioniem długości opóźnienia, jednocześnie na autostradach jak i głównych trasach łączących miasta. Oznacza to, że na bieżąco dostajesz informacje o ruchu drogowym i w razie zapotrzebowania, łatwo wybierasz trasę alternatywną trasę.

(7) wymagania:
Telefon komórkowy, który obsługuje funkcję przenośny hotspot WiFi, a tym samym umożliwia dostęp do internetu. Funkcja hotspot musi być włączona w telefonie komórkowym. Telefon musi posiadać wystarczający zasięg sieci GSM i pozwala nać dostęp do internetu. Transfer danych może spowodować uzupełniające koszty, zaleca się posiadanie telefonu komórkowego z abonamentem ze zryczałtowaną opłatą za transfer danych. Nie zapewnia się zgodności. Ważne tylko przy aktywacji w ciągu 30 dni od pierwszego użycia. Dostępne w okresie wsparcia danej platformy albo do czasu, aż zewnętrzny dostawca będzie dostarczał usługi Live dla producenta United Navigation. Usługa Live Traffic jest dostępna w A, B, CH, DE, DK, EST, F, FIN, GB, GR, H, I, L, N, NL, P, PL, S, SLO.

NAWIGACJA, KTÓRA UCZY SIĘ podczas JAZDY. Nawigacje Becker nie tylko biorą pod uwagę historyczne informacje o ruchu drogowym,także gromadzą świeże w trakcie w trakcie podróży. W tym celu urządzenie zapamiętuje przebieg trasy, gdy prowadzisz. Następnie dane są przetwarzane anonimowo i łączone z danymi skatalogowanymi od innych użytkowników. Dzięki regularnej aktualizacji kalkulowane trasy będą coraz szybsze i wygodniejsze oraz optymalnie dostosowane w zależności od pory dnia i godziny. Oznacza to, iż Twoja podróż będzie szybsza, mniej stresująca i zaoszczędzisz na paliwie. Najkorzystniejsza wiadomość: usługa jest w całości bezpłatna! Więcej informacji
ZAINSTALOWANE MAPY 46 KRAJÓW EUROPY
Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia I Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Kosowo, Litwa, Lichtenstein, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, wielka Brytania, Włochy
DOŻYWOTNIA AKTUALIZACJA MAP** by skorzystać z oferty starczy zarejestrować się w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia przez Becker Content Manager, wybrać Dożywotnią Aktualizację Map (Lifetime Map Updates) klikając w ikonę koszyka obok towaru i aktywować usługę.
Instrukcja Aktywacji dożywotniej aktualizacji MAP

** Wymaga aktywacji w ciągu 30 dni od uruchomienia urządzenia. uzyskuj do 3 aktualizacji rocznie natychmiast po pojawieniu się nowych informacji w programie Content Manager. Będziesz otrzymywać swoje dożywotnie bezpłatne aktualizacje poprzez cały okres do końca używania urządzenia lub tak długo jak United Navigation będzie otrzymywać dane mapowe od swoich dostawców (którekolwiek zdarzenie wystąpi wcześniej)..
WIĘCEJ danych O DOŻYWOTNIEJ AKTUALIZACJI

właściwości URZĄDZENIA: Wzornictwo najwyższej jakości.
szybki procesor dla prędkiej obsługi i kalkulacji trasy.
komfortowo zaaranżowany wyświetlacz dotykowy 7’’ (17,8 cm) o wysokiej rozdzielczości.
Najnowsze mapy 46 krajów Europy.
Pamięć wewnętrzna 8 GB.
Dożywotnie darmowe Aktualizacje Map.(1)
zaimplementowany, prędki odbiornik HQ TMCŸ do samoczynnego unikania korków.(2)
Komunikaty Text-to-Speech, w tym komunikaty usługi TMC, a także informacje o obiektach przy trasie.(3)
Uchwyt Samochodowy Becker MagClick Active pozwala na solidne mocowanie urządzenia i bezpieczne ładowanie dzięki magnetycznym stykom, oraz łatwą i trwałą integrację z pojazdem.
Funkcja Becker Situation Scan – niemało możliwości wspierania kierowcy pomocnymi informacjami i zaleceniami w zależności od aktualnej sytuacji na trasie.
Asystent pasa ruchu Pro 3D: w przypadku koniecznej zmiany pasa Asystent Pro 3D przedstawia właściwy pas w animowanym obrazie. Dzięki temu kierowca rozpoznaje właściwy pas w odpowiednim czasie.
Funkcja "Learning Navigation": Oprócz uwzględniania informacji historycznych dotyczących ruchu urządzenie łączy ponadto aktualne informacje dotyczące warunków jazdy użytkownika i innych użytkowników nawigacji Becker.(4)
Obraz krajobrazu, ważne obiekty w realistycznym widoku 3D.
dane o ograniczeniach prędkości.
Oprogramowanie Becker Content Manager(5) Software dla komfortowej, komputerowej konfiguracji urządzenia.

(1) Wymaga aktywacji do 30 dni od pierwszego użycia. Do 3 gratisowych aktualizacji w roku. Dostępne w okresie używalności towaru i dopóki zewnętrzny dostawca dostarcza dane mapowe.
(2) gratisowe wiadomości TMC są dostępne w Austrii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Danii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Włoszech, Hiszpanii, oraz Szwecji.
(3) Funkcja Text-to-Speech jest przystępna w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, holenderskim, hiszpańskim i węgierskim.
(4) Aktywacja I aktualizacje informacji odbywają się przy pomocy funkcji Content Manager.
(5) Oprogramowanie Becker Content Manager dla komfortowej konfiguracji urządzenia z poziomu komputera. Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ lub XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.
W komplecie:
BECKER Transit.7SL EU LMU
energiczny uchwyt Becker MagClick ze zintegrowaną ładowarką do zapalniczki samochodowej 12V/24V i zintegrowaną anteną TMC
kabel USB do połączenia z komputerem
Instrukcja obsługi i Content Manager* zainstalowane na urządzeniu
Skrócona instrukcja obsługi w wersji papierowej.

*Content Manager wymaga komputera z systemem Windows 10, 8, 7, Vista™ albo XP™ z wejściem USB i dostępem do Internetu.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa