• Producent: Garmin
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 px
  • Mapy: Europa

Nawigacja samochodowa z funkcją ostrzeżeń dla kierowcy Prosta w obsłudze nawigacja samochodowa z wyświetlaczem o przekątnej 5,0 cala działającym w dwóch położeniach Fabrycznie załadowane detalowe mapy Europy z darmowymi i bezterminowymi¹ aktualizacjami Funkcje ostrzeżeń dla kierowcy obejmują ostrzeżenia o niebezpiecznych zakrętach, zmianie ograniczeń prędkości, zmęczeniu, strefach wokół szkół i sporo innych Funkcja Garmin Real Directions™ prowadzi niczym zaufany pilot, instynktownie prowadząc po trasie Wyszukuj nowe i modne restauracje, sklepy i dużo innych miejsc z serwisem Foursquare® Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas powszednich dojazdów Nawigacja Garmin Drive 50 ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, namawiających do bezpiecznej jazdy i zwiększających świadomość sytuacyjną.

przystępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt. Dodatkowo urządzenie Garmin Drive 50 zawiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół.

Odbieraj informacje o pobliskich fotoradarach³ i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu4 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca postoju.

Funkcja „Up Ahead" nieskomplikowane przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. Granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy. Intuicyjne prowadzenie po trasie Garmin Drive 50 zagwarantuje nowy rozmiar „detalowych, wymawianych wskazówek" dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli nietrudnym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np.

„za czerwonym budynkiem skręć w prawo" lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo"). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i modnych miejsc dzięki usłudze Foursquare. Starannie wiesz, gdzie masz się udać Funkcja Direct Access upraszcza nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, i pozwala wynajdzieć miejsca w obrębie obszerniejszego kompleksu.

podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe dane o potężnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się w środku centrum handlowego, na górnym piętrze".

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie Garmin Drive 50 ma pole wyszukiwania, które pozwala na wygodne wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza"), cały adres lub nazwę („Starbucks"), a urządzenie Garmin Drive 50 błyskawicznie wyświetli rezultaty wyszukiwania.

Jeśli pomylisz się w pisowni nazwy, urządzenie Garmin Drive 50 podaje mnóstwo wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła. Dodaj kamerę do urządzenia Drive żeby uzyskać kompleksowe rozwiązanie, można sparować nawigację Garmin Drive 50 z bezprzewodową kamerą cofania BC™ 30 (do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście).

Po podłączeniu kamery — w trakcie cofania łatwo zobaczysz pojazdy, pieszych, a także przeszkody na wyświetlaczu urządzenia Garmin Drive 50. Gdy podróżujesz z niedużym dzieckiem, rozbuduj pakiet o kamerę Garmin babyCam™.

babyCam to samochodowy system monitorowania dziecka, który w dowolnym momencie pozwala na wyświetlanie widoku siedzącego z tyłu pasażera na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa