• Producent: MIO
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Polska

Nawigacja Mio Spirit 7100 proponuje ponadprzeciętne standardy planowania tras. Nowoczesne technologie planowania tras, takie jak SmartRoutes i LearnMe Pro, zezwalają na wybranie najlepszej trasy, a funkcja Asystent parkowania ułatwia odnajdywanie parkingów.

Pod względem najważniejszych funkcji nawigacja Spirit 7100 spełnia wszystkie potrzeby kierowcy. Bezterminowa aktualizacja map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Preinstalowana baza fotoradarów Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Ciebie o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, przystępna za darmo przez okres 3 miesięcy.

Znajdź mój samochód Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania. LearnMe Pro™ powiększona Funkcja LearnMe Pro™ nadzoruje fason jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Asystent Parkowania Funkcja „Asystent Parkowania" samoczynnie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu. Tryb pieszy Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D Nawigacja Mio *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D ukazując najważniejsze znaki drogowe, by dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Planowanie podróży Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych równocześnie na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najmocniej stosowne.

W pobliżu szybki dostęp do najbliższych POI albo zapis ulubionych miejsc. Symulacja trasy w tunelu Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż. Wypowiadane nazwy ulic Nie musisz martwić się o to iż źle zrozumiesz albo nie doczytasz nazwy.

Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz jedynie skoncentrować się na prowadzeniu. Wypożyczalnia map w trakcie krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto posiadać ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu.

Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są jeszcze mapy USA, Kanady i Australii. IQ Routes™ technologia IQ Routes™ wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co zezwala na optymalizację cyklu wyznaczania trasy....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa