MIO Spirit 7500 PL Ocena produktu:

od 219,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: MIO
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Mapy: Polska
Oferty (2)
Opis produktu

Nawigacja Mio Spirit 7500

+ Mapa Polski

Nawigacja samochodowa Spirit 7500 jest jednym z nowszych urządzeń, jakie proponuje marka Mio. Urządzenie olśniewa swoimi progresywnymi funkcjami oraz ponadprzeciętnymi standardami planowania tras.


W nawigacji zastosowano technologię IQ Routes™, która na bieżąco wykorzystuje informacje historyczne pobierane od milionów kierowców. Dzięki czemu wyraźnie szybciej i błyskotliwiej przebiega proces wyznaczania nowej trasy dojazdu. Dodatkową funkcją jest LearnMe Pro™, która obserwuje styl jazdy kierowcy w celu dobrania najlepszej trasy do preferencji użytkownika. Znakomicie sprawdza się ponadto funkcja o nazwie „Znajdź mój samochód", która zapisuje lokalizację auta, usprawniając w ten sposób nieskomplikowane odnalezienie pojazdu na parkingu.


Nawigacja posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali z funkcją Slide Touch™, dzięki temu obsługa urządzenia przebiega bardzo komfortowo. Model Mio Spirit 7500 jest wzbogacony o Asystenta Parkowania, który pokazuje listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy samochód znajduje się w odległości do 1 km od celu. Nowością jest także Asystent pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań w 3D, co pozwala przejechać choćby niezwykle niełatwe skrzyżowanie czy ułatwia ustawienie się na odpowiednim pasie jazdy.


Nawigację samochodową Mio Spirit 7500 zaopatrzono w opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych, co jest możliwe nie tylko na urządzeniu,na dodatek na komputerze. Funkcja ta ułatwia ustalenie trasy przejazdu oraz określenie najistotniej optymalnej podróży. Użytkownik ma także możliwość zapisu położenia ulubionych miejsc i znalezienia najbliższych POI, czyli stacji benzynowych, restauracji oraz innych obiektów.


podczas jazdy samochodem, nawigacja Mio Spirit 7500 precyzyjnie powiadamia, gdzie i kiedy należy skręcić, dzięki temu nie ma zapotrzebowania stałego zaglądania na ekran urządzenia GPS.


w przypadku, jeśli użytkownik wybiera się na krótką wycieczkę zagranicę, może wypożyczyć mapę danego kraju na okres 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Do dyspozycji są kraje Europy, USA, Kanady i Australii. Oferuje także bezterminową aktualizację map, do 4 razy w roku. Ponadto, oprogramowanie nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 jest wzbogacone o preinstalowaną bazę fotoradarów (przystępną za darmo przez okres 3 miesięcy), co pozwala za każdym razem ustrzec się przed mandatem oraz zachować należytą ostrożność.


Z nawigacji samochodowej Mio Spirit 7500 można korzystać nie tylko w aucie,także podczas wędrówki po mieście, za co odpowiada tryb pieszy.


Model Mio Spirit 7500 otrzymał 2 nagrody:

  • nagrodę Video Blog Tech „Super Jakość 100%"
  • nagrodę Video Blog Tech „Rekomendacja 100%"

Wraz z nawigacją samochodową Mio Spirit 7500, użytkownik dostaje:

  • ładowarkę samochodową
  • ramię do mocowania nawigacji
  • software DVD

Hardware

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa