MIO Spirit 8500 EU Ocena produktu:

od 558,48 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: MIO
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6.2 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (4)
Opis produktu

Opis Nawigacja samochodowa z dożywotnią aktualizacją map i bazy foto radarów Nowy Spirit 8500 dostarczany jest z aktualnymi mapami, a ich aktualizacja jest darmowa i dożywotnia. Nie musisz martwić się czy w urządzeniu masz aktualne mapy.

Dzięki zaimplementowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas. Nowy Mio Spirit 8500 pozostał zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie stosowania.

wielki 6 calowy, jasny i czytelny wyświetlacz sprawiza każdym razem będziesz jechać właściwą drogą. IQ Routes™ używa na bieżąco danych które zbiera system od milionów użytkowników. Dzięki tym danym nawigacja jest w stanie ekspresowo stworzyć najlepszą trasę dojazdu do wybranego poprzez Ciebie celu.

LearnMe Pro™ kontroluje i uczy się Twojego stylu jazdy. Dzięki czemu udogodnieniu nawigacja zawsze dobierze adekwatną trasę do Twoich potrzeb I preferencji. Nawigacja Mio spirit za każdym razem przedstawi Ci kilka tras do wyboru.

Twoim zadaniem jest jedynie wybór tej najwygodniejszej dla Ciebie. Martwisz się iż nie wynajdziesz miejsca parkingowego po dojechaniu do celu? Już nie musisz. Zaimplementowane w nawigacje oprogramowanie wynajdzie dla najbliższy wolny parking w odległości do 1 km od miejsca docelowego.

Bezterminowa aktualizacja map poprzez cały okres eksploatacji urządzenia Spirit 8500, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy. Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów Spirit 8500 LM Spirit posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dopełniającą ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać przy pomocy programu Spirit 8500 More Desktop. Znajdź mój samochód Zapisz lokalizację swego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania. LearnMe Pro™ rozszerzona Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje fason jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy przypasowane do jego preferencji.

W pobliżu szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc Symulacja trasy w tunelu Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż. Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D Nawigacja Spirit 8500 *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Oprogramowanie Spirit 8500 *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D przedstawiając najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Wypowiadane nazwy ulic Nie musisz martwić się o to iż źle zrozumiesz albo nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz wyłącznie skoncentrować się na prowadzeniu. Tryb pieszy Z Spirit 8500 nie tylko w samochodzie.

Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę. Asystent Parkowania Funkcja „Asystent Parkowania" samoczynnie wyświetla listę przystępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.

Wypożyczalnia map podczas niedługiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu.

Oprócz Europy w wypożyczalni przystępne są także mapy USA, Kanady i Australii., Przeznaczenie (nawigacje) samochód, Przekątna ekranu (nawigacje/rejestratory) 6,2'', Pozostałe właściwości wyświetlacza - Rozdzielczość: 800 x 480 - wyświetlacz dotykowy, Taktowanie procesora 800MHz, Pozostałe informacje o procesorze ARM Cortex-A7, Czytnik kart pamięci (tak/nie) Tak, typ kart pamięci Brak informacji, standard pamięci SD / CF Brak informacji, Złącze anteny Brak danych, Pozostałe złącza we/wy USB, Bluetooth Nie, Mapy Europa, detalowe dane o mapach - Full Europe - Bezterminowa aktualizacja map, Bateria, wymiary 101.5 x 17.7 x 173.1 mm, Waga 275Gram, Funkcje - Tekst do wypowiedzenia(TTS) - Asystent pasa ruchu - IQ Routes™ - Widok skrzyżowań w 3D - LearnMe Pro™ - Tryb pieszy - Planowanie podróży - W pobliżu - Znajdź mój samochód - Symulacja trasy w tunelu, Pozostałe dane, Akcesoria w pakiecie - Ramię do mocowania - Ładowarka samochodowa - Software DVD

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa