Navitel F150 EU Ocena produktu:

od 169,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa
Oferty (6)
Opis produktu

NAVITEL F150 to nawigacja łącząca genialną jakość ze nadzwyczajną ceną. Prostota obsługi i instynktowne menu gwarantują wygodę wykorzystywania. Urządzenie eksponuje się niezawodnym oprogramowaniem iilością dostępnych map.

innowacyjny i równocześnie wytworny wygląd pozwala perfekcyjne znaleźć się urządzeniu w kokpicie każdego samochodu. Progresywna mapa Navitel za każdym razem umożliwi nam wyszukanie punktu docelowego, do którego chcemy dojechać.

Dzięki dokładnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do wyodrębnionego miejsca. Urządzenie posiada funkcję asystenta pasa ruchu – użytkownik podczas jazdy dostaje wyraźne powiadomienia o pasie ruchu, który należy zająć dojeżdżając do skrzyżowania.

Korzystając z tej opcji w nawigacji, nawet na nieznanym terenie nie ominiemy żadnego skrętu. Wbudowana baza fotoradarów –Gwarantowana bezpieczna jazda zgodnie z przepisami. Użytkownik podczas podróży uzyskuje ostrzeżenia o występujących na drodze fotoradarach.

Zachowując uzupełniającą ostrożność, nie narażasz się na koszty związane z mandatami. Rozbudowana baza adresów dostępna offline - to największy atut nawigacji samochodowej firmy Navitel. Fabrycznie zainstalowane mapy w urządzeniu powodują, że użytkownik w trakcie jazdy czuje się wygodnie.

Dodatkowa funkcja w postaci zaimplementowanych punktów POI poinformuje nas o dostępnych atrakcjach turystycznych, bankomatach czy hotelach. Państwa wchodzące w skład wgranych map urządzenia Navitel F150: Białoruś, Polska, Słowacja, Ukraina, Czechy.

producent NAVITEL gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do gratisowych aktualizacji map poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Udoskonalenie oprogramowania pozwoli przemieszczać się szybciej i bezpieczniej, niezależnie od wyróznionej trasy.

Po ustawieniu optymalnej dla użytkownika częstotliwości, nawigacja transmituje komunikaty głosowe przez radio samochodowe. Funkcja Audio Playera umożliwia odtwarzanie wybranej przez nas muzyki w trakcie podróży.

Nie obciążając urządzenia, dźwięk zachowuje najwyższą jakość....

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa