Navitel MSR 700 Ocena produktu:

od 251,72 PLN

oszczędzasz do 28%

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (5)
Opis produktu

Dlaczego klient potrzebuje videorejestratora NAVITEL?

Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, lecz też wytworzone są do tego, aby zapisywać niechciane zdarzenia jak np. Wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z videorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. Próbę wyłudzenia odszkodowania także ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka MSR700.

Główne mocne strony:

Dzięki zaimplementowanemu sensorowi optycznemu Aptina AR0330 urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2’’ w technice IPS o rozdzielczości 900x240 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia.

Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najkorzystniejszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy minimalnym wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zaimplementowano szerokokątny (170°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie.

progresywny tryb parkingowy - urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i początkuje nagrywanie w trakcie Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki nowoczesnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo dobrą jakością i wyrazistością szczegółów.

Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do pojemności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom - zezwala na wspaniałe zbliżenia w każdej sytuacji.

Urządzenie wyjątkowo czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości.

Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i zaczyna nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

Wytrzymała i oporna pokrywa produkowana ze stali sprawi, że Navitel MSR 700 Full HD urozmaici wnętrze każdego samochodu.

innowacyjny czujnik przeciążeń (G-sensor)

wbudowany akumulator umożliwia wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie fotografii z wypadków albo innych zdarzeń na drodze.

W komplecie występuje praktyczny uchwyt, który zapewnia maksymalną przyczepność, nawet podczas realizowania gwałtownych i nieprzewidzianych manewrów.

Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon albo tablet z mapą Polski, na okres 12 miesięcy.

produkt
producent
Kod producenta
MSR700
EAN
8594181740395
wyświetlacz Optyka Funkcje technologiczne
Karta microSD
Micro SD/SDHC
automatyczne nagrywanie
samoczynne włączenie
Data i czas nagrywania
G-sensor
Nagrywanie w pętli
Tryb nocny
5V DC
Akumulator
Złącza
Mini USB
USB
właściwości Matrycy Wyposażenie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe