• Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 5 "
  • Rozdzielczość ekranu: 480 x 272 px
  • Mapy: Świat

TOMTOM GO 5200 Inteligentna nawigacja. Informacje drogowe w czasie rzeczywistym. Dożywotnie mapy (świat) Dożywotnia usługa Fotoradary Aplikacja MyDrive Cloud Usługa TomTom Traffic za pośrednictwem wbudowanej karty SIM Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Aktualizacje przez sieć Wi-Fi Wiadomości ze smartfonu Zgodność z Siri i Google Now™ Ruchomy uchwyt magnetyczny Poznaj TomTom GO 5200 — inteligentniejsze, szybsze i lepiej połączone urządzenie nawigacyjne z zastosowaną kartą SIM.

Łączność Wi-Fi® pozwala na aktualizowanie bez korzystania z komputera. Sterowana głosem funkcja dzwonienia z zestawem głośnomówiącym, a także komunikaty ze smartfonu gwarantują łączność i bezpieczeństwo. Dzięki aplikacji TomTom MyDrive zaplanujesz trasy na telefonie, a urządzenie nawigacyjne będzie gotowe do drogi, zanim jeszcze wsiądziesz do samochodu.

dołączone są gratisowe dożywotnie mapy, a także aktualizacje dotyczące ruchu drogowego i fotoradarów i ostrzeżenia o strefach pomiaru przeciętnej prędkości. Bez opłat za roaming w trakcie podróży zagranicznych.

ekran o przekątnej 5 cali. Usługi TomTom za pośrednictwem zaimplementowanej karty SIM wbudowana w urządzenie nawigacyjne TomTom GO karta SIM upraszcza aktywację usługi TomTom Traffic i innych usług działających w czasie rzeczywistym, zaraz po wyjęciu urządzenia z pudełka.

Zachowasz łączność nawet zagranicą — i to darmowo. Informacje są dołączone do zestawu, więc nie musisz się martwić o opłaty roamingowe.1 Aktualizacje przez sieć Wi-Fi Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi.

Komputer nie jest już konieczny. Urządzenie nawigacyjne poinformuje Cię, jeśli dostępne będą nowe aktualizacje — wystarczy złączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. 2 Wiadomości ze smartfonu Możesz bezpiecznie wysłuchać wiadomości tekstowych ze smartfonu, trzymając ręce na kierownicy, a wzrok skupiony na drodze.

Pozwól, żeby TomTom GO odczytywał je dla Ciebie lub za pomocą zestawu głośnomówiącego po prostu oddzwaniaj do osób, od których otrzymujesz wiadomości. Wszystko to bez wydobywania telefonu z kieszeni. 3 Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do zastosowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO.

Uzyskaj pełny dostęp do osobistego asystenta, posiadając telefon schowany w kieszeni albo torebce i wydłużając czas pracy baterii. 4 Przewidywanie miejsca docelowego Urządzenie TomTom GO zapamiętuje Twoje nawyki i przewiduje, kiedy najprawdopodobniej będziesz podróżować do często wybieranych miejsc docelowych zapisanych na liście Moje miejsca.

Dzięki funkcji inteligentnej nauki im częściej jeździsz, tym szybciej dostajesz staranne przewidywania. Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym Głośnik i mikrofon urządzenia TomTom GO pozostały zaprojektowane,zezwala nać wysokiej jakości dzwonienie z zestawem głośnomówiącym.

wystarczy podłączyć telefon przez Bluetooth. Na ekranie nawigacji możesz widocznie zobaczyć, kto dzwoni. Telefon pozostaje cały czas w kieszeni, co ogranicza zużycie baterii. 5 powiększona skuteczność Uruchamianie, wyszukiwanie miejsca docelowego, przeliczanie trasy — dzięki ulepszonemu procesorowi urządzenie TomTom GO robi wszystko widocznie szybciej.

Każde dotknięcie, przeciągnięcie czy polecenie głosowe rejestrowane jest momentalnie, więc możesz radować się płynną nawigacją, której Ci potrzeba. Dożywotnia usługa TomTom Traffic szczególnie precyzyjne informacje o ruchu drogowym zezwalają na urządzeniu TomTom GO zaplanowanie inteligentnej trasy omijającej korki.

Korzystaj z bieżących aktualizacji od milionów kierowców, którzy jak grono przyjaciół pomogą Ci zaplanować najlepszą trasę. Dożywotnie mapy świata Pobieraj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów poprzez cały okres użytkowania urządzenia TomTom GO.

Wybierz najkorzystniejszą mapę do Twojej podróży, od Ameryki Północnej poprzez Europę i Afrykę po Australię i Nową Zelandię. Z nami się nie zgubisz. Dożywotnia usługa Fotoradary Wczesne ostrzeżenia wyświetlane przez urządzenie TomTom GO informują o zbliżaniu się do fotoradaru stacjonarnego lub przenośnego oraz przypominają o obowiązującym ograniczeniu szybkości.

Możesz otrzymywać skrupulatne ostrzeżenia o fotoradarach gratisowo przez cały okres wykorzystywania urządzenia. TomTom MyDrive Planowanie tras, sprawdzanie natężenia ruchu i zapisywanie ulubionych — bez względu na czas i miejsce — ze smartfonu, komputera lub tabletu.

Urządzenie TomTom GO pobierze miejsca docelowe albo ulubione z aplikacji MyDrive od razu po uruchomieniu pojazdu i nawiązaniu połączenia ze smartfonem. 6 Ruchomy uchwyt magnetyczny Specjalny magnetyczny uchwyt nieskomplikowane mocowanie urządzenia TomTom GO w trakcie każdej jazdy.

Urządzenie nawigacyjne możesz ekspresowo wkładać i wydobywać z uchwytu jedną ręką. Znajdź rewelacyjne miejsce w samochodzie, mocując uchwyt do przedniej szyby lub deski rozdzielczej. Zamk..

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa