TomTom GO Professional 6250 EU Ocena produktu:

od 1929,00 PLN

  • Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Przekątna ekranu: 6 "
  • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 px
  • Mapy: Europa
Oferty (3)
Opis produktu

mistrzowskie urządzenie nawigacyjne dla pokaźnych pojazdów Wyznaczaj spersonalizowane trasy dopasowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego gwarantujące bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż.

Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży. Dedykowane funkcjonalne miejsca dla ciężarówek i autokarów Odkryj ponad 50 000 stacji benzynowych, parkingów, restauracji i centrów serwisowych dla ciężarówek i autokarów.

marka TomTom dokładnie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, by sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie.

Możesz także skorzystać z mapy,wynajdzieć pobliskie miejsca. Aktualizacje poprzez sieć Wi-Fi® Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®.

Komputer nie jest już niezbędny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek sygnalizuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy scalić się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania. Ostrzeżenia o wstrzymanym ruchu Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie.

Usługa ta pozwala na bezpieczniejszą jazdę, oznajmiając o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie niejednokrotnie dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które oznajmia o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany, a także czarnych punktów.

Dożywotnie mapy dla obszernych pojazdów Dożywotnie aktualizacje map dla sporych pojazdów przystępne za darmo poprzez cały czas użytkowania artykułu pozwalają na wybieranie najszczególniej adekwatnych tras z skrupulatnym określeniem czasu przybycia.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków równocześnie na autostradach, jak i na mniejszych drogach. Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.

Dożywotnia usługa Fotoradary TomTom Prowadź bez stresu, znając pozycje mobilnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach przystępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami.

Wiadomości ze smartfonu Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania dłoni z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO PROFESSIONAL odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Zgodność z Siri i Google Now™ Aktywuj usługi Siri i Google Now™ i mów do nich, korzystając z zastosowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO PROFESSIONAL. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupien...

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa