• Producent: TomTom
  • Kategoria: Nawigacja samochodowa
  • Mapy: Europa


TomTom Trucker 6000 EU
+Etui

Urządzenie nawigacyjne Trucker 6000 to nowoczesny model opracowany przez markę TomTom. Użytkownik ma do dyspozycji znaczny, aż 6-calowy ekran dotykowy, który zawsze prezentuje czytelny i wyjątkowo wyrazisty obraz.

Usługa TomTom Traffic na 1 rok - Korzystaj przez rok z danych drogowych w czasie rzeczywistym.

To model przeważnie przeznaczony dla kierowców samochodów ciężarowych, ponieważ potrafi wyodrębnić trasę dostosowaną do wymiarów i masy pojazdu i szybkości i typu wiezionego ładunku. Funkcja ta pozwala sprawniej wykorzystać czas jazdy oraz dotrzeć na miejsce rozładunku o precyzyjnie sprecyzowanej porze. Dzięki aplikacji MyDrive, użytkownik o każdej porze i w jakimkolwiek miejscu błyskawicznie zaplanuje trasę, przy uwzględnieniu postojów, a dzięki dożywotniej usłudze Fotoradary, uniknie wydatków związanych z mandatami. Model Trucker 6000 ma wgrane ponad kilkadziesiąt map m.in. Polski, Holandii, Szwajcarii czy Andory.


Nawigacja dla ciężarówek TomTom Trucker 6000 to model 4 w 1, który dzięki funkcji nawigacji dla wielu pojazdów pozwala korzystać z modelu w dowolnym samochodzie. Istnieje możliwość zmiany profilu z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy.


Kierowcy ciężarówek niewątpliwie docenią dożywotnie aktualizacje map, które w ciągu roku można aktualizować choćby kilka razy. Dopełniającą zaletą jest obsługa urządzenia przy pomocy poleceń głosowych, co pozwala zachować bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia samochodu. W trakcie poruszania się po mieście, potrzebny staje się asystent pasa uchu, dzięki któremu poprawnie przejedzie się nawet wyjątkowo niełatwe skrzyżowanie.

Model TomTom Trucker 6000 jest wzbogacony o funkcję szybkiego wyszukiwania, dzięki której niemal momentalnie są wyświetlane np. Informacje na temat najbliższej stacji benzynowej, supermarketu czy końcowego adresu.

W komplecie znajduje się: uchwyt Click & Go – dzięki niemu istnieje możliwość konstrukcji nawigacji TomTom Trucker 6000 na przedniej szybie lub na desce rozdzielczej samochodu


pakiet posiada:

  • TomTom Trucker 6000
  • Uchwyt Click & Go
  • przewód USB i ładowarka samochodowa
  • Krążki montażowe na deskę rozdzielczą
  • Ulotka instalacyjna

dostępność cech ciężarówek zależy od kraju. Nie można zagwarantować, iż charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w sytuacji wszelkich polecanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Podobne produkty w kategorii Nawigacja samochodowa