Amica IN 600 Ocena produktu:

od 1299,00 PLN

oszczędzasz do 23%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Okapy
  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 57.5 cm
  • Głębokość: 45.5 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Poziom hałasu: 69 dB
  • Wydajność: 700 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia: led
Oferty (3)
Opis produktu

IN 600 MS Amica z sterowaniem sensorowym IN 600 MS Okap kominowy IN 600 MS Amica z sterowaniem sensorowym sprawdź, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy IN 600 MS Amica z sterowaniem sensorowym 01 Ramka inox Ramka inox wokół szyby to stylowe wykończenie urządzenia i Twojej kuchni.

02 Niski poziom hałasu Urządzenie przy maksymalnej skuteczności pracuje na poziomie jedynie 69 dB! 03 Kolor: beżowy Beżowy kolor urządzenia to niestandardowy wybór, który wyeksponuje oryginalny charakter Twojej kuchni.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem przejrzyj, jak działa dotykowy panel okapów firmy Amica. To właśnie on zapewnia naprawdę intuicyjne sterowanie sprzętem, dzięki niemu masz także możliwość uzyskania sprawnego dostępu do innowacyjnych funkcji urządzenia.

dodatkowo, design panelu wpływa pokaźnie na estetykę całego okapu, możesz go także w nieskomplikowany sposób wyczyścić. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Zastanawiasz się, jak działa progresywny system szerokokątnego oświetlenia diodowego? dzisiaj możesz to sprawdzić!

Jest to powiększający estetykę sprzętu i wytwarzający unikalny klimat w Twojej kuchni. Oświetlenie LED jest także prawidłowe dla Twojego portfela - dzięki niemu możesz zmniejszyć rachunki za energię elektryczną.

ilość poziomów obrotowych silnika: 4 Regulacja szybkości pracy urządzenia dla Twojej wygody Masz jasno sprecyzowane potrzeby, odnośnie obszerniejszej lub mniejszej mocy wyciągu Twojego okapu? wspaniale się składa - wybierz okap firmy Amica i wypróbuj wygodną regulację prędkości pracy urządzenia, w zależności od Twoich potrzeb i specyfiki przyrządzanych dań.

przystępne są aż 4 stopnie pracy silnika, które możesz luźno wybierać i zmieniać. Funkcja samoczynnego wyłączenia Wygoda używania dzięki funkcji automatycznego wyłączenia Wciąż nie jesteś pewny tego, czy okap w Twojej kuchni został z pewnością wyłączony? Możesz zapomnieć o tym problemie!

przez to rozwiązanie, okap automatycznie wyłączy się po 15 minutach lub po upływie wybranego poprzez Ciebie czasu. Fotografie i filmy w sekcji "Opis artykułu" mają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć precyzyjnego modelu towaru sprawdź wszystkie funkcje okapuIN 600 MS Amica z sterowaniem sensorowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zagwarantuje dobrą wymianę powietrza w Twojej kuchni, a także skuteczne odprowadzanie wilgoci, a także aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza stanie na wysokości zadania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najmocniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, energicznych filtrów węglowych.

Funkcja czasowego wyłączenia Rozwiń Twój okap wyłączy się automatycznie, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, konieczny do przyrządzenia danej potrawy! Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń równocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów i ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są produkowane z tworzyw wytrzymałych na korozję i pozwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Typ filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na zawsze czysty i sprawny wyciąg powietrza poprzez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 4 Rozwiń Dzięki dostosowywanej energiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość świetnego przypasowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: sensorowe Rozwiń To właśnie dotykowy panel zainstalowany w okapie, daje Ci możliwość instynktownego sterowania urządzeniem i szybkiego dostępu do wielu zaawansowanych funkcji.

To nie wszystko! Takie rozwiązanie wpływa też na estetykę okapu i bezdyskusyjnie ułatwi Ci jego czyszczenie. Cicha praca Rozwiń Okapy marki Amica wyróżniają się istotnie niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, że odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w przypadku kuchni połączonej z salonem!

Oświetlenie LED Rozwiń Za sprawą tego typu oświetlenia, Twoja kuchnia zostanie wyśmienicie rozjaśniona zawsze, kiedy tylko będziesz tego potrzebował. Jest to realne, ponieważ możesz włączyć lampę LED także wtedy, gdy urządzenie będzie wyłączone.

LINIA AMICA IN Zaprojektowana w inteligentnym stylu Amica IN to system połączonych ze sobą urządzeń - zaprojektowany po to, aby dawać Ci jeszcze obszerniejsze poczucie komfortu - na zupełnie nowym poziomie. To także przyciągająca wzrok stylistyka i doskonałe wzornictwo, które docenią nawet najistotniej wymagające osoby.

Amica ma

Podobne produkty w kategorii Okapy