Amica OKC 625 Ocena produktu:

od 499,00 PLN

oszczędzasz do 46%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Okapy
  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 94.5 cm
  • Głębokość: 34 cm
  • Sterowanie: mechaniczne
  • Poziom hałasu: 64 dB
  • Wydajność: 244 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia: halogenowe
Oferty (4)
Opis produktu

OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym OKC 625 SW Okap kominowy OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym 01 Białe szkło Uniwersalny biały kolor urządzenia sprawi,zintegruje się ono do każdej progresywnej kuchni!

02 Oświetlenie halogenowe Nasze okapy zostały zaopatrzone w oświetlenie halogenowe - jego włączenie jest niezależne od działania urządzenia. 03 3 stopnie prac wentylatora Aż 3 stopnie pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji szybkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza podczas gotowania Przygotowywanie posiłków wymaga skupienia, a czasem choćby precyzji.

Z tego powodu wszystkie okapy Amica mają niski poziom hałasu, dzięki czemu możesz swobodnie gotować i odpoczywać naraz. Na korzystne zapomnij o uciążliwych dźwiękach i rozmawiaj z bliskimi choćby w trakcie wykonywania czynności w kuchni.

Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najlepsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów Zadbaj o oczyszczenie swojej kuchni z nieświeżych aromatów! Wszystkie okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe oraz uniwersalne mają zastosowane aluminiowe filtry.

Zadaniem tej części jest wydajne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Każdy filtr pozostał zbudowany z wysokiej klasy materiału niepodatnego na korozję, który zezwala na ich wielokrotne czyszczenie.

Oświetlenie halogenowe za każdym razem stylowe oświetlenie Twojej kuchni Z pomocą oświetlenia halogenowego w okapie Amica Twoja kuchnia nabierze nowego wyrazu. Ta funkcja wpłynie nie tylko na wygląd pomieszczenia, lecz też zwiększy wygodę Twojej pracy.

Co ważne, we wszystkich modelach okapów uruchomienie oświetlenia jest niezależne od funkcjonowania samego urządzenia. W ten sposób możesz korzystać z oświetlenia, także wtedy, gdy sprzęt skończy pracować.

zdjęcia i filmy w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć starannego modelu artykułu sprawdź wszystkie funkcje okapuOKC 625 SW Amica z oświetleniem halogenowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu dedykowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane poprzez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zagwarantuje prawidłową podmianę powietrza w Twojej kuchni oraz produktywne odprowadzanie wilgoci oraz aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najbardziej przydatny w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane poprzez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń jednocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - mają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów, a także ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wytworzone z tworzyw opornych na korozję i zezwalają na Ci wielokrotne czyszczenie. Typ filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na za każdym razem czysty i efektywny wyciąg powietrza przez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki dostosowywanej dynamiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość genialnego dostosowania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń charakterystyczne przyciski, w które pozostał wyekwipowany okap producenta Amica to gwarancja wygodnego i instynktownego sterowania dla każdego!

Oświetlenie halogenowe Rozwiń Okapy firmy Amica są wyekwipowane w oświetlenie halogenowe - we wszelkich modelach maszyn, korzystanie z oświetlenia pozostaje niezależne od działania okapu. Właśnie dzięki temu możesz zyskać stylowe oświetlenie swej kuchni - choćby po zakończeniu pracy okapu!

Cicha praca Rozwiń Okapy producenta Amica wyróżniają się bardzo niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, iż odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

OKAPY Wybierz okapy Amica i ciesz się ich zaskakująco efektywną pracą Dobierz pozostały sprzęt do swej kuchni z szerokiej gamy towarów naszej firmy. Amica firma godna zaufania PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia PolskiProducent Prestiżowenagrody obecność na 50 rynkachzagranicznych 70 latdoświadczenia

Podobne produkty w kategorii Okapy