Amica OKC 656 Ocena produktu:

od 666,90 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Okapy
  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 94.5 cm
  • Głębokość: 35 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Poziom hałasu: 68 dB
  • Wydajność: 402 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia: led
Oferty (6)
Opis produktu

Okap kominowy OKC 656 S Amica z sterowaniem sensorowym sprawdź, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 656 S Amica z sterowaniem sensorowym 01 Czarne szkło Wybierz czarne szkło okapu, jeśli chcesz, by Twoja kuchnia nabrała szykownego charakteru.

02 wariant oświetlenia LED Zyskaj możliwość rozszerzenia estetyki urządzenia, dzięki progresywnemu systemowi szerokokątnego oświetlenia diodowego LED. 03 3 stopnie pracy Aż 3 stopnie pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji prędkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Sterowanie sensorowe instynktowne sterowanie Twoim urządzeniem Panel dotykowy Amica sprawi, że korzystanie z okapu stanie się bardziej intuicyjne.

Gładka powierzchnia urządzenia nie tylko wygląda bardziej estetycznie, ale też jest widocznie łatwiejsza do oczyszczenia. Sterowanie sensorowe sprawia też, że wszystkie funkcje są w jednym miejscu. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Jeśli zależy Ci na innowacyjnym wyglądzie Twojej kuchni powinieneś zdecydować się na okap z oświetleniem LED.

W ten sposób całe pomieszczenie stanie się bardziej stylowe, a Twoje rachunki za prąd będą wyraźnie mniejsze. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza podczas gotowania Jeśli masz połączoną jadalnię z salonem i hałas okapu przeszkadzał Ci w rozmowach z gośćmi to proponujemy rozwiązanie tego problemu.

Wszystkie urządzenia Amica znamionują się obniżonym poziomem hałasu. Dzięki czemu możesz przygotowywać posiłki w przyjemnej ciszy. Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najlepsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów Warto wiedzieć, że wszystkie okapy Amica wyspowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne zawierają użyteczne filtry.

Z ich pomocą urządzenia sprawnie radzą sobie z oddzieleniem tłuszczy od pochłanianych zapachów. Każdy z nich jest produkowany z materiału wytrzymałego na korozję, dzięki czemu możesz z nich korzystać przez długi czas.

fotografie i filmy w sekcji ''Opis towaru'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie ukazujeć skrupulatnego modelu produktu przejrzyj wszystkie funkcje okapu OKC 656 S Amica z sterowaniem sensorowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu przeznaczony jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia prawidłową podmianę powietrza w Twojej kuchni, a także efektywne odprowadzanie wilgoci, a także zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najistotniej {pomocn|przydatn)y w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu...

Podobne produkty w kategorii Okapy