• Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
  • Szerokość: 60 cm
  • Wysokość: 25 cm
  • Głębokość: 28 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Poziom hałasu: 61 dB

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 28 cm, sterowanie push-button, zakres szybkości: 3, efektywność max. 305 m 3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: hartowane szkło w odcieniu białym, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Admireno 60.1 White Wielką zaletą okapu Admireno 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera wyjątkowo niewielką liczba miejsca.

Maksymalna sprawność: 305 m3/h Hartowane szkło w kolorze białym Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie za każdym razem jednak mamy taką technologiczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Admireno w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od skomplikowanej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i komfortowe w obsłudze) umożliwiają sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Aprico posiada aż 3 poziomy efektywności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Admireno 60.1 White jest z ochotą wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Szczególnie prawidłowo sprawdza się w innowacyjnych meblach kuchennych jak i w bardziej konwencjonalnych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

Materiały: Okap wykonany został z hartowanego szkła w kolorze białym. Poprawnie wiedzieć! Pielęgnację hartowanego szkła bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner Active – na dodatek przystępny w naszej ofercie.

Podobne produkty w kategorii Okapy