Globalo Divida 60.4 Ocena produktu:

od 1598,99 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
Oferty (6)
Opis produktu

Opis: Klasa energetyczna: B, przyścienny, szer. 60 cm, gł. 50 cm, sterowanie elektroniczne, klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LCD, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 760 m3/h, głośność min.

54 dB, wykonanie: stal szlachetna (nierdzewna) Inox, szkło hartowane, oświetlenie diodowe 2 x 3 W, dodatki: sensor zabrudzenia filtrów, funkcja Turbo, minutnik, detektor pary, timer, możliwość malowania okapu na dowolny kolor.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Divida 60.4 detektor Oto okap kuchenny cechujący się kompaktowymi rozmiarami i zgrabnym kształtem. Divida 60.4 detektor to wysokiej klasy, użyteczne urządzenie, które zapewni nam komfort gotowania.

Maksymalna produktywność: 760 m3/h Klawisze Soft-Touch + wyświetlacz LCD czujka pary Funkcjonalności: Okap przyścienny Divida 60.4 detektor może pracować w jednym z dwóch funkcjonalnych trybów: pochłaniacz odpowiedzialny jest za oczyszczanie powietrza, zaś wyciąg za wyprowadzanie pary na zewnątrz.

Tryb wyciągu dostępny jest tylko wtedy, gdy kuchnia posiada przyłącze do kanału wentylacyjnego. Model Divida 60.4 czujka wyposażony został w wielowarstwowy filtr aluminiowy (zbiera tłuste cząsteczki i zapobiega ich osadzaniu na meblach kuchennych).

na dodatek okap w trybie pochłaniacza można wyposażyć w funkcjonalny filtr węglowy (neutralizuje nieprzyjemne zapachy). Divida 60.4 czujka ma energooszczędne oświetlenie diodowe. Dodatkowa iluminacja rozjaśni nam przestrzeń roboczą i sprawi, że wieczorne posiedzenia w kuchni staną się przyjemniejsze.

Okap sterowany jest elektroniczne za pomocą klawiszy Soft-Touch. Panel zaopatrzony został też w ekran LCD. Prezentowane przez nas urządzenie może pracować w trzech prędkościach z możliwością rozszerzenia sprawności aż do 760 m3/h (funkcja boost).

Okap kuchenny Divida 60.4 sensor czujnik zabrudzenia filtrów, który poinformuje nas o tym, że filtr aluminiowy uległ maksymalnemu zabrudzeniu i należy umyć go ręcznie bądź w zmywarce. Funkcjonalny minutnik zawiadomi nas sygnałem dźwiękowym o upłynięciu ustawionego czasu.

Aktywowanie funkcji AUTO (czujka pary) po uruchomieniu okapu spowoduje samoczynny wybór stopnia intensywności pochłaniania i wyłączenie okapu po zakończeniu gotowania. Wyłącznik czasowy – timer, pozwala na zaprogramowanie urządzenia tak, żeby wyłączyło się po określonym czasie (od 1 do 90 minut).

Przeznaczenie: Okap przyścienny Divida 60.4 sensor to uniwersalne urządzenie przeznaczone do wszystkich kuchni, niezależnie od stylu ich wykończenia. Materiały: Okap kuchenny Divida 60.4 detektor produkowany został w przeważającym zakresie z nierdzewnej stali szlachetnej Inox oraz wysokiej klasy szkła hartowanego, które stanowi zadaszenie sprzętu.

prawidłowo wiedzieć! Okap przyścienny Divida 60.4 sensor jest stosunkowo prosty w czyszczeniu. Do konserwacji delikatnej struktury urządzenia wyśmienicie sprawdzi się spray firmy Berner (Inox – do stali oraz Active – do szkła).

Podobne produkty w kategorii Okapy