Globalo Loteo 60.3 Ocena produktu:

od 1399,00 PLN

oszczędzasz do 17%

  • Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
Oferty (3)
Opis produktu

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, skuteczność max. 640 m3/h, głośność min. 50 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 10 W, dodatki: pilot.

Linia GLOBALO Exclusive zalety i korzyści dla użytkownika okapu Loteo 60.3 Plus Black Okap do zabudowy, który zmieści się w kuchennej szafce, jest na wagę złota – bardzo w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni.

Kompaktowe wymiary Loteo 60.3 PLUS Black docenią wszyscy, którzy szukają sprytnych, dyskretnych rozwiązań. Maksymalna skuteczność: 640 m3/h Hartowane szkło Sterowanie dotykowe + pilot Funkcjonalności: Okap do zabudowy meblowej Loteo 60.3 PLUS może działać jako pochłaniacz albo wyciąg.

Pochłaniacz filtruje powietrze, które wraca do kuchni, natomiast wyciąg – wyprowadza opary na zewnątrz. Ten drugi tryb osiągalny jest jedynie wtedy, gdy dysponujemy podłączeniem do kanału wentylacyjnego.

Okap kuchenny podszafkowy można wzbogacić o filtr węglowy (gdy okap ma działać w trybie pochłaniacza) – neutralizuje uciążliwe aromaty, dzięki temu aromaty gotowania nie rozchodzą się po całym mieszkaniu.

W zestawie z okapem jest filtr aluminiowy - mieści tłuste cząsteczki (co oznacza mniej sprzątania, gdyż szafki i sprzęty pozostają czyste!). Okap schowany w szafce jestwyjątkowo cichy (min. Głośność to zaledwie 50 dB), co sprawia, że jego praca zupełnie nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Oświetlenie obejmuje pasek LED o mocy 10 W – to rozwiązanie wyjątkowo energooszczędne i sprawdzające się idealnie jako oświetlenie dodatkowe. Okap kuchenny pod zabudowę GLOBALO sterowany jest sensorycznie, lecz do zestawu załączony jest także pilot zezwalający na zdalną regulację urządzenia.

Panel dotykowy zaopatrzony jest jeszcze w ekran LED. 3 prędkości oraz funkcja boost – dobranie prędkości wydobywania albo pochłaniania pary wodnej i zanieczyszczeń do ich natężenia w kuchni.

Przeznaczenie: Okap Loteo 60.3 PLUS dzięki niewielkim rozmiarom jest genialnym rozwiązaniem do kuchni otwartych i najnowocześniejszych. Zaledwie 60 cm szerokości pozwoli na zmieszczenie urządzenia w niemalże każdej kuchennej szafce.

Materiały: Do wyprodukowania okapu kuchennego Loteo 60.3 PLUS użyto wykwintne, czarne szkło hartowane. Dobrze wiedzieć! Kompaktowa powierzchnia okapu i ukrycie obszernej jego części w szafce proste utrzymanie sprzętu w czystości.

Okap z szafką: konfigurator 3D nieraz problemem bywa świetne dobranie szafki pod okap do zabudowy i jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy komplet, przeznaczony pod montaż okapu Loteo 60.3 Plus Black: szafka, okap oraz akcesoria montażowe.

W instynktownym konfiguratorze szafek wybieramy atrakcyjne nas wymiary, materiały, odcienie i akcesoria. Konfigurator pozwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu

Podobne produkty w kategorii Okapy