Globalo Merto 60.3 Ocena produktu:

od 1260,00 PLN

  • Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
Oferty (2)
Opis produktu

Opis: Klasa energetyczna B, przyścienny skośny, szer. 60 cm, gł. 41 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, wydajność max. 670 m3/h, głośność min. 52 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, stal szlachetna (nierdzewna) Inox, oświetlenie diodowe 2 x 3 W, możliwość malowania okapu na dowolny kolor.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Merto 60.3 Black nowoczesny, a przy tym ponadczasowy design oraz wysoka skuteczność. Po okap kuchenny Merto 60.3 sięgną wszyscy kupujący szukający produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcjonalności.

Maksymalna produktywność: 670 m3/h instynktowna obsługa Materiały: stal nierdzewna i szkło Funkcjonalności: Okap kuchenny skośny Merto 60.3 działa w dwóch trybach - jako pochłaniacz oraz jako wyciąg. Jeżeli okap podłączony jest do kanału wentylacyjnego, wyciąg odprowadzi opary na zewnątrz.

Z kolei pochłaniacz przefiltruje powietrze w obiegu zamkniętym, gdy nie mamy możliwości podłączenia okapu do wentylacji. Dwa typy filtrów: aluminiowy i węglowy (ten drugi dostępny opcjonalnie w trybie pochłaniacza) dbają o to, żeby opary nie rozprzestrzeniały się po całym mieszkaniu.

dodatkowo, filtr aluminiowy mieści drobinki tłuszczu - można być zatem spokojnym o czystość szafek i blatów kuchennych. Ten okap skośny jest wyjątkowo produktywny - jego maksymalna produktywność to 670 m3/h.

3 poziomy prędkości, a także funkcja turbo umożliwiają dopasowanie intensywności pracy sprzętu do natężenia oparów w kuchni. Dotykowy panel obsługi wraz z wyświetlaczem LED znajdują się na froncie okapu.

Urządzenie ma także możliwość sterowania przy pomocy pilota. Okap Merto wyposażono też w oświetlenie LED, które bez wątpienia będzie pomocne w trakcie pracy w kuchni. Przeznaczenie: Ze względu na swą wyjątkowo wysoką skuteczność (o mocy ssania do 670 m3/h), Merto 60.3 sprawdzi się w szczególności w znacznych pomieszczeniach.

Materiały: Szkło hartowane i stal nierdzewna są materiałami, które łatwo utrzymuje się w czystości. Charakteryzują się także długą żywotnością. Dobrze wiedzieć! Metalowy filtr przeciwtłuszczowy można myć w zmywarce (najlepiej co 2-3 tygodnie albo po 20 h pracy), natomiast filtr węglowy należy wymieniać kompletnie (co 3-6 miesięcy).

Podobne produkty w kategorii Okapy