Globalo Toredo Isola 40.4 Ocena produktu:

od 2550,00 PLN

  • Producent: Globalo
  • Kategoria: Okapy
  • Rodzaj: wyspowy
Oferty (4)
Opis produktu

Opis: Klasa energetyczna B, wyspowy, szer. 40 cm, gł. 30 cm, sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 biegi + boost, wydajność max. 784 m3/h, głośność min.

47 dB, wykonanie: stal lakierowana na czarno, stal szlachetna (nierdzewna) Inox, oświetlenie POWER LED 4 x 3 W. Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Toredo Isola 40.4 Black piękny, wyspowy okap kuchenny Toredo Isola 40.4 Black to urządzenie, które absolutnie nie przypomina tradycyjnego okapu.

To ascetyczna, ozdobna bryła, która genialnie prezentuje się w nowoczesnych przestrzeniach. Maksymalna efektywność: 784 m3/h Cicha praca: min. 47 dB Oświetlenie POWER LED Funkcjonalności: Toredo Isola 40.4 to okap wyspowy, który może funkcjonować jako pochłaniacz albo, gdy dysponujemy podłączeniem do kanału wentylacyjnego, jako wyciąg.

Znajdujący się na wyposażeniu filtr aluminiowy (wzmacniany i wielowarstwowy) chłonie tłuste drobinki, a przystępny opcjonalnie w trybie pochłaniacza filtr węglowy – czyści powietrze z niepożądanych substancji, w tym zapachowych.

Ledowe oświetlenie w postaci 4 świetlnych punktów to najszczególniej stanowczy komponent iluminacyjny okapu, który jest zarówno ergonomiczny, jak i ozdobny. Sterowanie okapem jest elektroniczne – urządzenie jest zaopatrzone w przyjemne klawisze Soft-Touch, a cały panel wyświetlacz LED.

Okap pracować może w 4 poziomach prędkości (3 standardowe + boost). Na najwyższych obrotach osiąga produktywność w granicach 784 m3/h. Najniższy stopień produktywności sprzętu generuje bardzo finezyjny dźwięk (47 dB), porównywalny do powiewu wiatru.

Wyłącznik czasowy (timer: 10-90 minut) sprawi, że będziesz mógł zapomnieć o włączonym urządzeniu. Wystarczy, że ustawisz potężny czas, a po jego upływie okap wyłączy się automatycznie. Przeznaczenie: Toredo Isola 40.4 stanowczo ochoczo wybierany jest do ekskluzywnych, bezkompromisowych pomieszczeń kuchennych, w których estetyka sprzętów jest niezwykle istotna.

Materiały: Bryła okapu stworzona pozostała ze stali nierdzewnej. Pokrywa dostępna jest w ponadczasowej czerni. Dobrze wiedzieć! Utrzymanie okapu Toredo w czystości jest bajecznie proste. Starczy wykorzystać miękkiej ściereczki i specjalistycznego preparatu do czyszczenia stali nierdzewnej Berner Inox.

Podobne produkty w kategorii Okapy