Klarstein HEKTOR Ocena produktu:

od 779,99 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Klarstein
  • Kategoria: Okapy
Oferty (3)
Opis produktu

optymalne powietrze w kuchni. Okap wyciągowy Klarstein Hektor nie musi się wszakże chować, ale robi to z myślą o twojej twojej kuchni, znikając bezramowo w zawieszeniu nad kuchenką. Okap kuchenny Klarstein Hektor o mocy 190 W gwarantuje czyste powietrze w znikomych i przeciętnych kuchniach pracując w trybie otwartym.

Trzy poziomy mocy efektywność wyciągu powietrza rzędu 530 m³ na godzinę, dzięki temu okap kuchenny do zabudowy można dopasować do aktualnych potrzeb związanych z likwidowaniem oparów. Szczególną atrakcją naszego Hektora o szerokości zaledwie 50 cm i głębokości 27,5 cm jest jego zdolność do bycia praktycznie niewidocznym w kuchni.

W przeciwieństwie do większości zastosowanych okapów, znika on bezramowo w zawieszeniu nad kuchenką, demonstrując jedynie szlachetny spód z białego bezpiecznego szkła. Tutaj ukrywa się także prosty w obsłudze dotykowy panel do sterowania wentylacją i oświetleniem.

Instalacja w szafce kuchennej sprzyja także systemowi Aero Efficiency: okap znajduje się wyjątkowo nisko nad płytą kuchenną, pochłaniając z dużą sprawnością opary, zanim rozprzestrzenią się w kuchni.

Na żądanie wyłącznik czasowy kontroluje cykl wietrzenia po zakończeniu czynności kuchennych przez 1 - 9 minut, a następnie wyłącza urządzenie. Przełączane światło z lampkami LED o mocy 2 x 2,5 W zagwarantuje prawidłową widoczność na płycie kuchennej.

Niepozorny, lecz wydajny pomocnik: mimo imponujących osiągów, okap do zabudowy Klarstein Hektor jest prawie niewidoczny, tak, aby nic nie zakłócało spójnego wyglądu kuchni. Okap wyciągowy można dopasować do pracy w trybie recyrkulacji za pomocą dwóch filtrów z węglem aktywnym (artykuł 10027530).

Należy pamiętać, że okap jest dostarczany bez węża wywiewnego.

Podobne produkty w kategorii Okapy