Klarstein Secret Service Ocena produktu:

od 1999,99 PLN

oszczędzasz do 23%

  • Producent: Klarstein
  • Kategoria: Okapy
  • Rodzaj: sufitowy
Oferty (4)
Opis produktu

Kiedy w otoczeniu kuchennym pojawią się nieprzyjemne zapachy, okap stropowy Secret Service marki Klarstein poradzi sobie z nimi bezproblemowo, urzekając na dodatek swoim nieprzemijalnym wzornictwem. Dyskretna praca – postępowe wzornictwo.

wyprodukowany z najkorzystniejszych materiałów okap stropowy wykonuje swoją pracę nie tylko produktywnie, lecz także stylowo. Wytwarzany z nierdzewnej stali szlachetnej i wyekwipowany w zintegrowane oświetlenie czuwa i zasysa niewidzialną siłą uciążliwe opary i duszący wyziewy.

Trzy poziomy mocy okapu Secret Service marki Klarstein radzą sobie z każdym zapachem i oparami, do dyspozycji jest maksymalna wydajność rzędu 800 m 3 /h. Ma on także funkcję dopełniającej wentylacji po zakończeniu pracy z programowalnym wyłącznikiem czasowym (timerem).

Aby zabezpieczyć wnętrze stropowego okapu kuchennego oraz kanał odlotowy przed skażeniem, Secret Service firmy Klarstein posiada cztery wymienne filtry przeciwtłuszczowe produkowane z aluminium. Można je myć w zmywarce albo czyścić lekko środkiem rozpuszczającym tłuszcz.

Wszystkimi funkcjami steruje się albo przez panel obsługi, albo za pomocą pilota,. Cztery lampki LED podświetlają sam okap kuchenny oraz zapewniają oświetlenie płyty kuchennej. Zwraca uwagę, nie rzucając się w oczy: okap sufitowy Secret Service producenta Klarstein efektywnie nieprzyjemne zapachy i opary, czuwając nad wszystkim z wysokości sufitu.

Podobne produkty w kategorii Okapy